VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rezidence Pergamenka I

Rezidence Pergamenka

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Byty v kombinaci s industriální atmosférou

Vsaďte na netradiční a originální bytové dílo developerské společnosti FINEP, kterým je Rezidence Pergamenka. Projekt spojující relaxaci s uměleckým dílem, nadstandardním bytovým zázemím a vynikající dostupností. Rezidence Pergamenka se stává symbolem pro vznešený komplex kombinující kvalitu s designem a zároveň historii se současností.

Projekt Rezidence Pergamenka

První etapa projektu Rezidence Pergamenka je předzvěstí velkého a uceleného stavebního díla. To nabídne potenciálním rezidentům nejenom dostatek životního prostoru, ale zároveň jim přinese specifický uzavřený prostor s vlastním světem. O ten se postará tvořený vnitroblok. Výsledkem tedy nebudou pouze holé byty. Bude to také industriální atmosféra ve spojení s uměleckými díly a zónou pro příjemnou relaxaci.

Rezidence Pergamenka je především o nadčasové architektuře, která dokonale zapadá do tohoto místa. Až 111 bytových jednotek je připraveno nabídnout lidem moderní a útulné bydlení se vším všudy. Důraz kladený na preciznost, bytový komfort a funkce je zárukou spokojenosti každého rezidenta. Vždyť za projektem tohoto rázu stojí vyhlášené architektonické studio A69. Propracované exteriéry a interiéry nabízející životní prostor o dispozicích 4+kk a velikosti až 118 m2.

apartment

1+kk
35,2m2

4 398 736 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
79,3m2
Garáž

9 935 679 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
71,8m2
Garáž

7 951 209 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
71,5m2
Garáž

9 249 704 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
71,8m2
Garáž

9 124 071 Kč
vč. DPH

apartment

2+kk
53,3m2
Garáž

5 716 920 Kč
vč. DPH

Pražské Holešovice si zamilujete

U Pergamenky, Praha, 17000 Zobrazit na mapě

Projekt Rezidence Pergamenka není jen o stylovém bydlení, ale také o vynikajícím situování tohoto bytového komplexu. Jsou to pražské Holešovice, které se stanou centrem vašeho dění a novým domovem. Právě v této rozvíjející se oblasti se vám dostane všech potřebných služeb.

Lokalita nabízí jak vynikající dopravní spojení prostřednictvím tramvaje, autobusu a metra, tak nepřeberné množství služeb. V pěší vzdálenosti budete mít všechno důležité, co povznese vaši životní úroveň. A nejsou to pouze městské služby, školy, instituce a obchody, jak by si mohl, kdo myslet. Přicházet nebudete ani o zábavu, kulturu a v neposlední řadě dostatek zeleně. Tohle všechno vám nabídnou pražské Holešovice.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.pergamenkarezidence.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.pergamenkarezidence.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.