VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rezidence Pergamenka I

Rezidence Pergamenka

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Financování

Pokud si lámete hlavu s tím, jak financovat byt v rámci první etapy projektu Rezidence Pergamenka, neváhejte se na nás obrátit.

V této souvislosti se vám totiž dostane nejenom služeb spojených s nákupem vámi vysněné nemovitosti, ale také plnohodnotného přidruženého servisu.

To znamená, že docílíte například realitních a finančních služeb. Nabídnuto vám bude ideální a výhodné řešení spojené s nákupem bytu. Profesionální servis je v této souvislosti poskytován od A až do Z. Každý zájemce pak bude muset podstoupit čtyři smluvní procesy, během nichž dochází k vyřízení všech administrativních náležitostí.

  • Nezávazná ústní rezervace s platností na tři dny.
  • Podpis rezervační smlouvy.
  • Podpis Smlouvy o smlouvě budoucí.
  • Podpis Kupní smlouvy.
apartment

3+kk
71,8m2
Garáž

9 113 250 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
71,8m2
Garáž

7 941 778 Kč
vč. DPH

apartment

2+kk
56,1m2

6 179 931 Kč
vč. DPH

apartment

4+kk
117,6m2
Garáž

12 021 983 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
79,3m2
Garáž

9 923 895 Kč
vč. DPH

apartment

2+kk
53,3m2
Garáž

5 710 140 Kč
vč. DPH


Jak postupovat při koupi bytu?

Jak financovat projekt Rezidence Pergamenka? Platební povinnosti vám vyvstávají v okamžiku, kdy podepíšete Rezervační smlouvu. Právě při jejím podpisu totiž musíte uhradit rezervační poplatek ve výši 200 000 Kč. Ten je mimochodem nevratný, pokud byste si náhodou koupi z jakéhokoliv důvodu rozmysleli. Zároveň se můžete spolehnout na to, že je součástí celkové kupní ceny nemovitosti. Druhá platba v rozmezí od 20 % do 90 % probíhá při podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní. Její výše je individuální záležitostí. V okamžiku, kdy je zaslána písemná výzva k uzavření Smlouvy o převodu vlastnictví jednotky, musí zájemce o byt doplatit zbývající sumu ceny bytu. Od té je pochopitelně odečten již zmiňovaný rezervační poplatek.

Kontaktujte nás a spolupracujte s profesionály!

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.