VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rezidence Pergamenka I

Rezidence Pergamenka

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Pražské Holešovice jsou dnes vzkvétající lokalitou. Dokazuje to i nejbližší okolí Rezidence Pergamenka. Právě zde budete mít řadu služeb na dosah a v pěší dostupnosti, popřípadě opodál. Od škol a školek, přes bary, restaurace, obchody, až po lékárny, bankomaty, úřady a mnohé jiné věci.

Holešovice jsou místem, které si díky jeho všestrannosti opravdu hodně rychle zamilujete. Vždyť vše, co potřebujete, budete mít po ruce. A kdybyste náhodou zatoužili po něčem dalším, jako je třeba zábava, vzdělání nebo pracovní příležitosti, není nic jednoduššího než vsadit na dokonalou dopravní dostupnost.

img

Zastávky jen kousek od bytu

Situování projektu Rezidence Pergamenka nahrává také dopravě. V pěší vzdálenosti máte třeba nejbližší autobusovou zastávkou. Tam dojdete za jednu minutu. A pokud byste chtěli do centra Prahy nebo jiných částí vyrazit tramvají, na zastávku to máte jen dvě minuty. A za rovných šest minut dojdete ke stanici metra. Tento fakt nahrává všem, kdo využívají městských hromadných prostředků. Stěžovat si ovšem nebudou ani majitelé automobilů.

U Pergamenky, Praha, 17000 Zobrazit na mapě

apartment

2+kk
49,5m2
Garáž

5 590 271 Kč
vč. DPH

apartment

2+kk
56,1m2

6 444 434 Kč
vč. DPH

apartment

4+kk
117,6m2
Garáž

12 021 983 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
79,3m2
Garáž

9 923 895 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
71,8m2
Garáž

9 113 250 Kč
vč. DPH

apartment

2+kk
49,5m2
Garáž

5 534 884 Kč
vč. DPH

Zábava a sport na jednom místě

Život v pražských Holešovicích si zamilujete i díky tomu, že zde naleznete přemíru sportovního a kulturního vyžití. V rámci pohybových aktivit lze vsadit například na bazén, sportovní areál, ale i dětské hřiště, kde budou nejvíce času trávit především matky s dětmi. Chybět vám nebudou cyklostezky, fitness a mnohé další. Za kulturou pak vyrazíte třeba do divadla nebo dáte přednost některému z tamních spolků. Výzvou jsou i nedaleké galerie a muzea. Ani ve velkoměstě se pochopitelně nebudete cítit odtrženi od přírody a zeleně. Tu vám v plném, a hlavně krásném rozsahu nabídne park Stromovka.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.