VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rezidence Pergamenka I

Rezidence Pergamenka

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Developerský projekt Rezidence Pergamenka se nachází aktuálně ve své první etapě výstavby, která bude ve výsledku disponovat několika bytovými domy s uzavřeným vnitroblokem. Tato fáze nabízí 111 bytů situovaných do objektu s šesti nadzemními podlažími. Na první pohled je nepřehlédnutelná originální a nadčasová architektura, která dokonale zapadne do tamního prostředí.

V nabídne jsou bytové jednotky uspokojující potřeby všech potenciálních žadatelů. Dokazují to dispoziční uspořádání 1+kk až 4+kk. To znamená prostor vhodný nejenom pro svobodné páry, ale také rodiny s dětmi. Velikost jednotlivých bytů je od 34 m2 do 118 m2. Investice spojená s nákupem bytu se mimo jiné pojí s prodlouženou tříletou zárukou a nadstandardní vnitřní výbavou. S nabízeným komfortem bude spokojen naprosto každý.

Těšit se můžete i na velice příjemné provozní náklady. Rezidence Pergamenka je konstruována tak, že splňuje energetické nároky třídy B. Součástí této nemovitosti je dokonce bezbariérový přístup. Zkrátka vše od A až do Z.

icon
Dispozice 1+kk až 4+kk
icon
Prodloužená záruka na tři roky
icon
Podlahová plocha 38 – 118 m2
111 nových bytů
apartment

2+kk
56,1m2

6 444 434 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
71,8m2
Garáž

9 113 250 Kč
vč. DPH

apartment

2+kk
55,6m2

6 004 824 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
71,8m2
Garáž

8 862 087 Kč
vč. DPH

apartment

2+kk
50,3m2

5 515 202 Kč
vč. DPH

apartment

2+kk
50,6m2

5 775 085 Kč
vč. DPH

U projektu Rezidence Pergamenka oceníte nejenom samotný několikapodlažní komplex, ale také přidružený vnitroblok. Ten bude součástí výsledného stavebního díla, a právě zde najdete místo pro ideální relaxaci. K domu budou náležet stylově zakomponované ocelové konstrukce bývalých skladů ale i místa k posezení, vodní prvky a umělecká díla. Tohle všechno má na starosti architektonické studio A69, konkrétně architekti Jan Rosický a Prokop Tomášek.

Rezidence Pergamenka je kvalitním stavebním dílem zaměřeným na design, kde na vás bude čekat komfort jak v exteriéru, tak v interiéru. Přispívat k němu budou i dostatečně velké lodžie, popřípadě komory nebo garážová stání.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.