800 558 888

Rezidence Pergamenka

NOVÉ BYTY NA PRODEJ

Občanská vybavenost v bezprostředním okolí

Lokalita nabízí jak vynikající dopravní spojení prostřednictvím tramvaje, autobusu a metra, tak nepřeberné množství služeb. V pěší vzdálenosti budete mít všechno důležité, co povznese vaši životní úroveň. A nejsou to pouze městské služby, školy, instituce a obchody, jak by si mohl, kdo myslet. Přicházet nebudete ani o zábavu, kulturu a v neposlední řadě dostatek zeleně. Tohle všechno vám nabídnou pražské Holešovice.

VÍCE INFORMACÍ O LOKALITĚ >

Pražské Holešovice si zamilujete

Zastávky jen kousek od bytu. Zábava a sport na jednom místě.

Pražské Holešovice jsou dnes vzkvétající lokalitou. Dokazuje to i nejbližší okolí Rezidence Pergamenka. Právě zde budete mít řadu služeb na dosah a v pěší dostupnosti.. Od škol a školek, přes bary, restaurace, obchody, až po lékárny, bankomaty, úřady a mnohé jiné věci. Situování projektu Rezidence Pergamenka nahrává také dopravě. V pěší vzdálenosti máte třeba nejbližší autobusovou zastávkou. Tam dojdete za jednu minutu. A pokud byste chtěli do centra Prahy nebo jiných částí vyrazit tramvají, na zastávku to máte jen dvě minuty. A za rovných šest minut dojdete ke stanici metra. Tento fakt nahrává všem, kdo využívají městských hromadných prostředků. Stěžovat si ovšem nebudou ani majitelé automobilů.

Život v pražských Holešovicích si zamilujete i díky tomu, že zde naleznete přemíru sportovního a kulturního vyžití. V rámci pohybových aktivit lze vsadit například na bazén, sportovní areál, ale i dětské hřiště, kde budou nejvíce času trávit především matky s dětmi. Chybět vám nebudou cyklostezky, fitness a mnohé další.


Rezidence Pergamenka byty

Byty FINEP patří mezi nejžádanější a nejatraktivnější byty v České republice.
FINEP reality jsou umístěny v těch nejzajímavějších lokalitách Prahy.

0 volných bytů

již od !

Projekty společnosti FINEP

Byty FINEP patří mezi nejžádanější a nejatraktivnější byty v České republice.
FINEP reality jsou umístěny v těch nejzajímavějších lokalitách Prahy.